A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ajándéktárgy. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ajándéktárgy. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. november 23., kedd

Még mindig angyalok

 



 Közületek már mindenki tudja, hogy az angyalokkal barátságban vagyok, de ez a gombócos..... különösen kedves számomra.
Akik már személyesen találkoztak velem..................azok tudják is, hogy miért. :)))

2010. november 3., szerda

Karácsonyi kincsek


Lehet, hogy egy kicsit elveszek mostanában, mert sok-sok karácsonyi kincs készül Norvégiába.



Fellegajtó nyitogató

Örömteli alkotást, szép hetet kívánok Mindannyiótoknak!
Ne feledkezzünk meg az archaikus kapuról! :)))


"Földanya lábam alatt,
Égapa fejem fölött,
Én magam a tengely.."


2010. október 28., csütörtök

Különleges angyal



Amit az ember magára hagy, amivel nem törődik, az bekoszolódik... Ez a lelkünkkel is így van. És a kosz a koszt vonzza. Sötét gondolat a sötétséget, félelem a félelmet, hiúság a hiúságot, önzés az elvakultságot és a halált. Amire hangolod magad, azt fogadod magadba. Annak leszel médiuma, eszköze, tettestársa és megvalósítója. Ez a törvény a láthatatlan világra is vonatkozik. Jó pillanatainkban angyalok vannak körülöttünk. Ha nem is látjuk, de érezzük őket.


Müller Péter

2010. október 19., kedd

Felhasználva nem is olyan rossz................

.......sőt nekem kifejezetten tetszik a büdöskés festés.:)))


Kint ősz van, bent karácsony............................így élek én mostanában.
Azért néha sajnálom, hogy nem tudom kellően megélni ezt a csodálatos évszakot.


2010. szeptember 26., vasárnap

Lótuszos angyalok


Ha ti látnátok, hogy mennyi Angyal sorakozik a műhelyemben.

2010. szeptember 23., csütörtök

Ők négyen


Nagyon kedvelem a bodzával színezett csuhét...............pedig tavaly még mennyire idegenkedtem tőle.
Lehet , hogy változunk?????

Ui.: Az összes levelem törlődött. :((((
Elnézést kérek azoktól,  akiknek így megválaszolatlan levelei maradtak.

2010. szeptember 8., szerda

Hortenziás tündér

Lehet, hogy unjátok, de most ilyenek akarnak kijönni belőlem.


2010. szeptember 7., kedd

Csuhétündér


" Szeretek úgy nézni a világra, hogy közben apró jelekből felfedezem, ahogy a természet minden teremtményéhez, s különösen a növényekhez, egy-egy sajátos tündérszerű lény kapcsolódik."
Ahogy a kezeim közt megszületnek a csuhétündérek, érzem, hogy  az elfeledett tündérvilág derűje, harmóniája is megérint egy kicsit.
Örömteli alkotást kívánok Mindannyiótoknak!
Mosollyal: Ilda

2010. március 23., kedd

Nyúl Feri és családja

A családokat is szeretem ábrázolni!!!!
Még nyulakban is ezt teszem.
A képen egy kétgyermekes nyúlcsalád látható, s egy háromgyermekes is megbújik a hóvirágok közt. :)))

Ui: A hóvirágok az erdő szélén mosolyogtak rám, ezért mindenképpen megörökítettem őket is.

2010. március 11., csütörtök

Szívből nyuszi


Csuhé és vessző kombinálásával készültek ezek a húsvéti díszek.

2010. február 28., vasárnap

Húsvéti mindenféle




A műhelyben elkezdődtek a húsvéti előkészületek.

2010. február 24., szerda

2010. február 23., kedd

Gondolj rám virággal



Madárka, madárka




















Valami megváltozott körülöttünk!!!!!
Megélénkültek a madarak, s olyan erővel csicseregnek, mint akik elkezdték a párjukat keresni. :)))

2010. február 20., szombat

Gombakalapos lány

Ki tudja, hogy ma milyen a holdállás?
Csak azért kérdezem, mert tele vagyok életerővel, s alkotói vággyal.