Amit az ember magára hagy, amivel nem törődik, az bekoszolódik... Ez a lelkünkkel is így van. És a kosz a koszt vonzza. Sötét gondolat a sötétséget, félelem a félelmet, hiúság a hiúságot, önzés az elvakultságot és a halált. Amire hangolod magad, azt fogadod magadba. Annak leszel médiuma, eszköze, tettestársa és megvalósítója. Ez a törvény a láthatatlan világra is vonatkozik. Jó pillanatainkban angyalok vannak körülöttünk. Ha nem is látjuk, de érezzük őket.
" Szeretek úgy nézni a világra, hogy közben apró jelekből felfedezem, ahogy a természet minden teremtményéhez, s különösen a növényekhez, egy-egy sajátos tündérszerű lény kapcsolódik."
Ahogy a kezeim közt megszületnek a csuhétündérek, érzem, hogy az elfeledett tündérvilág derűje, harmóniája is megérint egy kicsit.
A családokat is szeretem ábrázolni!!!! Még nyulakban is ezt teszem. A képen egy kétgyermekes nyúlcsalád látható, s egy háromgyermekes is megbújik a hóvirágok közt. :)))
Ui: A hóvirágok az erdő szélén mosolyogtak rám, ezért mindenképpen megörökítettem őket is.