A következő címkéjű bejegyzések mutatása: érzések csuhéban; Karácsony. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: érzések csuhéban; Karácsony. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. november 25., péntek
2011. november 20., vasárnap
Annyi minden......
.......készült mostanában, hogy még fotózásra is alig volt időm. Rengeteg megrendelés, csomagok, boltok.....A hét közepe táján már alig tudtam belépni a műhelybe az angyalok és betlehemek sokaságától.
Mára viszont már kong az ürességtől, de holnaptól új angyalok, új betlehemek költöznek az én csuhéba zárt kis világomba. :)))
Néhány darab a kínálatból:
Néhány darab a kínálatból:
2011. november 10., csütörtök
2011. október 29., szombat
Nagyon kicsi....
......ez a Betlehem. A fából készült barlang nagysága kb. 8-9 cm, Mária és József 3-4 cm nagyságú.
Lassan már szemöldökcsipesszel dolgozom.:)))
2011. október 24., hétfő
2011. október 23., vasárnap
Utazók
Ők mind Spanyolországba utaznak. :)))
Kicsit örülök is, hogy ennek a megrendelésnek a végére értem, mert most új dolgok következnek.:)))
2011. október 12., szerda
Készülődés
Nem én siettetem ám az időt, de a külföldi megrendelésekkel 25-ig végeznem kell.
Az idén még szerencsém is volt, mert az őszi évszakból is megélhettem egy egész hónapot.
A héten már könnyebben teremtek a szívemben karácsonyt, mert hűvös van, pattog a tűz a kályhámban, meleg tea rotyog a tűzhelyemen.:)))
2011. október 10., hétfő
2011. október 6., csütörtök
2010. október 26., kedd
2009. december 20., vasárnap
Dióbabák
Ajándékok az iskolába
Rékám és Erzsi dióbabákat varázsoltak a tanáraiknak!
Rövidesen fotókat is készítek az apró szépségekről.
2009. december 11., péntek
2009. december 3., csütörtök
2009. december 2., szerda
2009. november 30., hétfő
Sötét éjjel
2009. november 19., csütörtök
2009. október 20., kedd
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)






















