A következő címkéjű bejegyzések mutatása: érzések csuhéban; Karácsony. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: érzések csuhéban; Karácsony. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. november 25., péntek

2011. november 20., vasárnap

Annyi minden......

 .......készült mostanában, hogy még fotózásra is alig  volt időm. Rengeteg megrendelés, csomagok, boltok.....A hét közepe táján már alig tudtam belépni a műhelybe az angyalok és betlehemek sokaságától. 
Mára viszont már kong az ürességtől, de  holnaptól új angyalok, új betlehemek  költöznek az én csuhéba zárt kis világomba. :)))


Néhány darab a kínálatból:










2011. november 10., csütörtök

Megfejtés

 Mi  más lehetett volna dobozban, mint betlehem. Az aprócska  mérete ellenére........ elég sokan elférnek benne. :)))
Ui.: Azóta már van egy másik is. :)

2011. október 29., szombat

Nagyon kicsi....

......ez a Betlehem. A fából készült barlang nagysága kb. 8-9 cm, Mária és József 3-4 cm nagyságú.
Lassan már szemöldökcsipesszel dolgozom.:)))

2011. október 24., hétfő

Mini Betlehem



Ajajhol volt, hol nem volt Volt egyszer egy iciri-piciri Betlehem. :)))
Mérete: 9X8 cm.

2011. október 23., vasárnap

Utazók

Ők mind Spanyolországba utaznak. :)))
Kicsit örülök is, hogy ennek a megrendelésnek a végére értem, mert most új dolgok következnek.:)))

2011. október 12., szerda

Készülődés



Nem én siettetem ám az időt, de a külföldi megrendelésekkel 25-ig végeznem kell.
Az idén még szerencsém is volt, mert az őszi évszakból is megélhettem egy egész hónapot.
A héten már könnyebben teremtek a szívemben karácsonyt, mert hűvös van, pattog a tűz a kályhámban,  meleg tea rotyog a tűzhelyemen.:)))

2011. október 6., csütörtök

Én mondtam, hogy nálam már kezdődik.....


Ebben a gyönyörű időben................................. egy kicsit nehezebben megy a ráhangolódás. 


2009. december 20., vasárnap

Dióbabák


Íme Rékám miniatűr dióbabái. Olyan kis picurkák, olyan édesek!!! :)))
/ Már megint elfogult vagyok!!!/

Ajándékok az iskolába

Kint zuhogott a hó, s mi a meleg műhelyben ajándékokat készítettünk!
Rékám és Erzsi dióbabákat varázsoltak a tanáraiknak!
Rövidesen fotókat is készítek az apró szépségekről.

2009. december 11., péntek

Már megint....

........nem a megrendelésekkel foglalkoztam.

2009. december 3., csütörtök

2009. december 2., szerda

Mai

Ők ma készültek. Pssssssssssszt!!!! Ne áruljátok el senkinek.................kis kedvencek!!!!

2009. november 30., hétfő

Sötét éjjel

Máriácska, mit gondoltál,
Hova be nem kopogtattál,
Édes gazda, mit gondoltál,
Szálláskérőt elhajtottál,
Kis jézuska, mit gondoltál,
Hogy istállót választottál...
/ Szarka Tamás/

2009. október 20., kedd

Madárka

Szeretettel Erikának!



Még mindig elég sok időt töltök a kukoricaföldeken.

"Kincseket" gyűjtök. :)