Ma Veszprémben vendégeskedtem. :)
Marika néni nyitott szívvel fogadta a népi játékokat.
Olyan örömmel mesélt nekünk a régi időkről, gyermekkori játékairól.
A gyerekek mellett ő volt az én mai ajándékom. :)))
Persze nem szüntelenül, nem reggeltől estig, de bujkáljon bennünk a mosoly - minden eshetőségre készen - , hogy bármikor felragyoghasson. Mert a mosoly, meggyőződésem szerint, mindig egy kis fényt hoz az életünkbe, meg a máséba is. Kicsike fényt, de sok kicsi, mint tudjuk, sokra megy.Szeretem a békés hétköznapokat, amikor a család iskolában, munkahelyén van, én pedig miután elvégeztem a háziasszonyi teendőket, beáshatom magam a műhelybe. Minden új nap új nagy lehetőség, minden megtörténhet. Számomra a családom és a műhelyem a béke szigete.