A következő címkéjű bejegyzések mutatása: műhely. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: műhely. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. október 13., csütörtök
2011. augusztus 14., vasárnap
Udvari csuhés műhely
Ebben a gyönyörű napsütésben muszáj volt a műhelyem kiköltöztetni. :)))
Kalapot is vittem magammal. :)))
2010. október 7., csütörtök
Így dolgozom mostanában
Sokat szöszmötölök, de élvezem.
Jó a melegben üldögélni................közben hangoskönyvet hallgatni, s a rengeteg angyal társaságát élvezni.
Jó nekem így. :)))
Szombaton Spanyolországba és Portugáliába szállnak az angyalkák és a betlehemek.
“Nemcsak azért vagyunk manapság kimerültek, mert sokat robotolunk, hanem mert olyasmit csinálunk, amit nem szeretünk, és olyan légkörben élünk, amelyben nincs szeretet. Ha valamit szeretettel teszünk, észre sem vesszük, milyen teljesítményre vagyunk képesek. A szeretet mérhetetlenül sok energiát ad. Fáradhatatlanná teszi az embert, feltölti erővel.”
(Müller Péter: Szeretetkönyv)
2010. augusztus 31., kedd
2010. február 9., kedd
2009. június 10., szerda
Bevállalós
Íme a rumlis műhely! Neked, Nektek tetszik?
Számomra kiábrándító!!!!
Most nézem, hogy ez a 100. bejegyzésem!!!!
99 harmónikus ...ta-tam a 100. kiábrándító!!!!
Szeretnétek ajándékot?
Nyári élet a műhelyben
2009. május 15., péntek
Babráló
A kép ma délelőtt készült, amikor a Bakonyszentkirályról érkezett gyerekekkel csutkababát készítettünk.Olyan aranyosak voltak!!!!
Végig örömmel dolgoztak a babáikon, s utána rögtön bábozni kezdtek az új teremtményekkel.
Jó, hogy nyitott a műhelyem, így a sok kisgyerek vidámságától, kedvességétől átjártak a falak.
2009. január 19., hétfő
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









