A következő címkéjű bejegyzések mutatása: műhely. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: műhely. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. augusztus 14., vasárnap

Udvari csuhés műhely


Ebben a gyönyörű napsütésben muszáj volt a műhelyem kiköltöztetni. :)))


Kalapot is vittem magammal. :)))

2010. október 7., csütörtök

Így dolgozom mostanában

Sokat szöszmötölök, de élvezem.
Jó a melegben üldögélni................közben hangoskönyvet hallgatni, s a rengeteg angyal társaságát élvezni.
Jó nekem így. :)))
Szombaton Spanyolországba és Portugáliába szállnak az angyalkák és a betlehemek.



“Nemcsak azért vagyunk manapság kimerültek, mert sokat robotolunk, hanem mert olyasmit csinálunk, amit nem szeretünk, és olyan légkörben élünk, amelyben nincs szeretet. Ha valamit szeretettel teszünk, észre sem vesszük, milyen teljesítményre vagyunk képesek. A szeretet mérhetetlenül sok energiát ad. Fáradhatatlanná teszi az embert, feltölti erővel.” 
(Müller Péter: Szeretetkönyv)

2010. augusztus 31., kedd

Műhely


A műhelyben még mindig felújítási munkálatok folynak, de Zazie kedvéért teszek fel egy régebbi képet.


Itt születnek a kukorica-lelkű csuhébabák.

2010. február 9., kedd

Téli álom


Téli álmot alszik a műhely, de lassan elérkezik az ébredés ideje!!!

2009. június 10., szerda

Bevállalós

Kedves Colette!
Íme a rumlis műhely! Neked, Nektek tetszik?
Számomra kiábrándító!!!!
Most nézem, hogy ez a 100. bejegyzésem!!!!
99 harmónikus ...ta-tam a 100. kiábrándító!!!!
Szeretnétek ajándékot?

Nyári élet a műhelyben

Már olyan régen tettem fel képet a műhelyről, hogy most úgy gondoltam, hogy bepótolom.
Szeretem ezt a helyet, mert szinte úgy járok ide, mint a templomba.
A gyerekeimet veszekedni sem engedem a falai között.
Itt töltekezem, itt élem meg magányos farkas énemet, no meg a tomboló közösségi emberét is.

2009. május 15., péntek

Babráló

A kép ma délelőtt készült, amikor a Bakonyszentkirályról érkezett gyerekekkel csutkababát készítettünk.
Olyan aranyosak voltak!!!!
Végig örömmel dolgoztak a babáikon, s utána rögtön bábozni kezdtek az új teremtményekkel.
Jó, hogy nyitott a műhelyem, így a sok kisgyerek vidámságától, kedvességétől átjártak a falak.

2009. január 19., hétfő

Műhelyem

Itt születnek a kukorica-lelkű csuhébabák.