A gyerekek között mindig fényesnek érzem magam, mindig elvarázsolnak.......és azért remélem, hogy én is egy kicsit őket. :)))
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: csuhé. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: csuhé. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. május 5., szombat
2012. január 4., szerda
4. nap Karácsonyfa /utólagosan/
Ezen a blogon még nem is mutattam a karácsonyfánkat. Az idén is a néphagyományt és a nagyanyai örökséget követve......lógattuk a fánkat.
Gondolom nem lepődtök meg, hogy csak természetes anyagokkal van díszítve a fa.
A elmúlt karácsonyi időszakban egy kicsit sokat vállaltam, így voltak nálam olyan holtpontok, amikor azt éreztem, hogy a családi karácsonyra már nem maradt energiám.
Remélem, hogy tanultam a tapasztalataimból.
2011. november 20., vasárnap
Annyi minden......
.......készült mostanában, hogy még fotózásra is alig volt időm. Rengeteg megrendelés, csomagok, boltok.....A hét közepe táján már alig tudtam belépni a műhelybe az angyalok és betlehemek sokaságától.
Mára viszont már kong az ürességtől, de holnaptól új angyalok, új betlehemek költöznek az én csuhéba zárt kis világomba. :)))
Néhány darab a kínálatból:
Néhány darab a kínálatból:
2011. október 19., szerda
2011. október 13., csütörtök
2011. október 6., csütörtök
2011. szeptember 29., csütörtök
Itt a betakarítás ideje.....
............................elmentem a kukoricaföldekre.....
Aki szeretne maga csuhét gyűjteni, annak törés után sietnie kell, mert a kézzel tört kukorica után a száron hagyott csuhé nagyon hamar tönkremehet, penészesedhet, ha esőt kap.A külső leveleket a száron kell hagyni, mert ezek kemények. A belső egészséges, puha levél a megfelelő.
A leveleket alaposan ki kell szárítani, majd szellős helyen felkötözve, vagy jól szellőző zsákba helyezve tároljuk.
A megfelelően kiszárított, helyesen tárolt csuhé évekig is eláll.
Tevékeny napokat kívánok Nektek!:)))
2011. szeptember 20., kedd
2010. március 18., csütörtök
2009. augusztus 17., hétfő
Ccsigaház csuhébabája

Nézzétek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezt a gyönyörű csuhébabát Ccsigaház készítette. :)))
Ugye milyen szép?
Úgy örülök neki, s csak gratulálni tudok az Alkotónak! :)))
2009. augusztus 1., szombat
2009. július 31., péntek
Festettem
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)













