Éva javaslatára megvásároltam A Mindentvarró Tű c. könyvet. Nem bántam meg, mert Szegedi Katalin illusztrációi ebben a könyvben is varázslatosak........és a kisvárosi tündérmese is teljesen magával ragadt. :)))
Most jöjjön az én Málikám......
"Szívesen igent mondanék, ha lehetne, de..........."