A következő címkéjű bejegyzések mutatása: bevetésen a G12. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: bevetésen a G12. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. november 13., vasárnap

Baja-Sugovica
Olyan jó volt újra látni, nosztalgiázni, emlékeket felidézni.....
Szeretem a szülővárosom!!!:)))


2011. november 2., szerda

Ma esti termés






De élveztem a szöszmötölést.......:)))

2011. október 6., csütörtök

Én mondtam, hogy nálam már kezdődik.....


Ebben a gyönyörű időben................................. egy kicsit nehezebben megy a ráhangolódás. 


2011. július 8., péntek

Málika

 Éva javaslatára megvásároltam  A Mindentvarró Tű c. könyvet. Nem bántam meg, mert Szegedi Katalin illusztrációi ebben a könyvben is varázslatosak........és a kisvárosi tündérmese is teljesen magával ragadt. :)))


Most jöjjön az én Málikám......






"Szívesen igent mondanék, ha lehetne, de..........."

2011. június 16., csütörtök

2011. május 6., péntek

Virágok csuhéból


A lányok kérésére ma csuhéból virágokat készítettünk.
Jó játék, jó alkotás volt. :)))