A következő címkéjű bejegyzések mutatása: babrálás papírral. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: babrálás papírral. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. március 6., kedd

Kedvenc

Mostanában elég sok képeslapot készítek, de leginkább az fb-re teszem fel. Ezt a képeslapot ma készítettem, nekem nagyon tetszik.
A többit megtaláljátok itt: Csutkailda Világa




2012. február 13., hétfő

Kuckóm

Van egy csuhés műhelyem, de muszáj volt egy aprócska, eldugott zugot kialakítanom a papírral babráláshoz.

Boríték.....tasak......:)

Ehhez a borítékhoz, tasakhoz nem használtam a vágógépem. Magam hajtogattam, ragasztottam. Három különböző méretű sablont készítettem. :)))

2012. február 11., szombat

Rozettás



Így készítettem a rozettás virágot. 

2012. január 24., kedd

Fotóból képeslap

Néhány fotómból képeslapot készítettem.
Nekem nagyon tetszik, mert matt felületre nyomtattam, ettől olyan művészi hatást sikerült elérnem.
/én így látom, de lehet, hogy nem így van/
 Mára már tényleg befejezem, mert még a végén teljesen elvarázsolódok. :)))




Melyiket mutassam???

A műhelyembe még mindig nem értem ki, de  január  a pihenés hónapja nálam.
Képeslapok azonban folyamatosan készülnek. Azt sem tudom, hogy melyiket mutassam.
Készültek domborítottak, szép üzenetesek, zsebesek, pecsételtek.
Nagyon élvezem a készítésük! :)))















2012. január 17., kedd

Alku

                          
                                                                                            előadja: Rudolf Péter


"Volt idő, mikor a költők a "kedvesben" többnyire a jövendő hitvest látták. Ezeket a verseket, leveleket bizonyos szemérem hatja át, de kiderül, a szavakba nem önthető vágyak és szenvedélyek sokkal fontosabb féltésről beszélnek, mint a démonokat, bukott nőket, züllésbe taszított lányokat ábrázoló kortárs verseink. Itt a nő menyasszony vagy feleség, s nem szerelmi partner, nem élettárs, nem ellenfél. Érdekes, hogy így nem szenvedést okoz, hanem megnyugvást. Ennyi az alku. De úgy tűnik, először magunkkal kell megalkudnunk..."



Így is lehet.....


„Nagy kincs a házastársak között az igaz szerelem és a lekötelezettség. Ebben maradok én kegyelmednek igaz hitestársa!” (1691 február)  Zrínyi Ilona

2012. január 16., hétfő

2012. január 7., szombat

Új játékszerem van.......

Új lehetőségek, új képeslapok, új borítékok, új dobozok.......mind kell nekem...:)))



                                                            7. nap          Elcsípett pillanatok

2012. január 4., szerda

Ma papírt csiszoltam.........

........és ennek eredményeképpen elkészültek az idei első képeslapok. :)))


2011. december 9., péntek

Még három........

.......képeslapot készítettem. :)))
Most megyek takarítani, főzni, az iskolába Bendéért. 
Holnap Veszprémben tanítok, angyalokat készítünk középiskolás diákokkal.
 Vasárnapom a megrendelések teljesítése jegyében fog eltelni.
 Nem unalmas az életem, de igazából nem is bánom.:)))






Legyen szép a hétvégétek! :)))
Mosollyal.Ilda

2011. december 8., csütörtök

Új képeslapok.......

...................készültek ma is.:)
Kár, hogy a  fotók nem tükrözik vissza a szépségüket. 



2011. november 29., kedd

Újra itt van........

........a karácsonyi időszakom holtpontja. Fáradt vagyok, szeretnék legalább egy napot pihenni.
  Az éltet, hogy ezután csak felfelé  lehet haladni.:)))
Azért készült ám szépséges...........régies stílusú ajándékkísérő.
A papírral babrálással szerzem mostanában az energiát.


2011. november 27., vasárnap

Ilyent még nem készítettem


CD tárolására alkalmas képeslap...........tok..
Minek nevezzem?