A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Sizzix. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Sizzix. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. május 1., kedd

2012. február 11., szombat

Rozettás



Így készítettem a rozettás virágot. 

2012. január 24., kedd

Melyiket mutassam???

A műhelyembe még mindig nem értem ki, de  január  a pihenés hónapja nálam.
Képeslapok azonban folyamatosan készülnek. Azt sem tudom, hogy melyiket mutassam.
Készültek domborítottak, szép üzenetesek, zsebesek, pecsételtek.
Nagyon élvezem a készítésük! :)))















2012. január 16., hétfő

2011. december 9., péntek

Még három........

.......képeslapot készítettem. :)))
Most megyek takarítani, főzni, az iskolába Bendéért. 
Holnap Veszprémben tanítok, angyalokat készítünk középiskolás diákokkal.
 Vasárnapom a megrendelések teljesítése jegyében fog eltelni.
 Nem unalmas az életem, de igazából nem is bánom.:)))






Legyen szép a hétvégétek! :)))
Mosollyal.Ilda

2011. november 27., vasárnap

Ilyent még nem készítettem


CD tárolására alkalmas képeslap...........tok..
Minek nevezzem?





2011. november 21., hétfő

Ma délelőtt játszottam.....

......és nem a megrendeléseim készítettem, de majd délután......:)))


Készültek bordóban......



.....és zöldben is. :)))

2011. november 8., kedd

A madárról....



"A madár a népművészetben Európa-szerte elterjedt motívum. Magyarországon is minden díszítő műfajban megtalálható, az állatábrázolások közt a legáltalánosabb. A páros madár gyakori a szerelmi ajándékokon, elvétve előfordul menyasszonyi ládán, nászajándékba készült tárgyon is, az ifjú párt jelképezve.
A magányosan mutatott madár többnyire virágos ágat tart a csőrében, az ilyen madár is főként ajándéktárgyakra jellemző. Az oldalnézetben álló madárfigura egyrészt a madáralakban elképzelt emberi lélek korai, ókori megjelenítésére vezethető vissza. A madárábrázolások Európában való elterjedésének fontos állomása az ókeresztény művészet, ahol a galambként értelmezett, oldalnézetes, álló madárral a jó lelket jelképezték."


2011. november 2., szerda

Ma esti termés






De élveztem a szöszmötölést.......:)))

2011. október 31., hétfő

Új képeslapok......és újra itthon


Nyomdáztam, domborítottam, vágtam, ragasztottam..........








A kapu alatt a kutyusunk kukucskál.
Így várta, hogy újra itthon legyünk. :)))