A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Sizzix. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Sizzix. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. május 1., kedd
2012. február 11., szombat
2012. január 24., kedd
Melyiket mutassam???
2012. január 16., hétfő
2011. december 9., péntek
Még három........
.......képeslapot készítettem. :)))
Most megyek takarítani, főzni, az iskolába Bendéért.
Holnap Veszprémben tanítok, angyalokat készítünk középiskolás diákokkal.
Vasárnapom a megrendelések teljesítése jegyében fog eltelni.
Nem unalmas az életem, de igazából nem is bánom.:)))
Legyen szép a hétvégétek! :)))
Mosollyal.Ilda
Mosollyal.Ilda
2011. november 27., vasárnap
2011. november 21., hétfő
2011. november 8., kedd
A madárról....
"A madár a népművészetben Európa-szerte elterjedt motívum. Magyarországon is minden díszítő műfajban megtalálható, az állatábrázolások közt a legáltalánosabb. A páros madár gyakori a szerelmi ajándékokon, elvétve előfordul menyasszonyi ládán, nászajándékba készült tárgyon is, az ifjú párt jelképezve.
A magányosan mutatott madár többnyire virágos ágat tart a csőrében, az ilyen madár is főként ajándéktárgyakra jellemző. Az oldalnézetben álló madárfigura egyrészt a madáralakban elképzelt emberi lélek korai, ókori megjelenítésére vezethető vissza. A madárábrázolások Európában való elterjedésének fontos állomása az ókeresztény művészet, ahol a galambként értelmezett, oldalnézetes, álló madárral a jó lelket jelképezték."
2011. november 5., szombat
2011. november 2., szerda
2011. október 31., hétfő
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)






