A következő címkéjű bejegyzések mutatása: képeslap. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: képeslap. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. május 1., kedd

2011. december 8., csütörtök

Új képeslapok.......

...................készültek ma is.:)
Kár, hogy a  fotók nem tükrözik vissza a szépségüket. 



2011. november 8., kedd

A madárról....



"A madár a népművészetben Európa-szerte elterjedt motívum. Magyarországon is minden díszítő műfajban megtalálható, az állatábrázolások közt a legáltalánosabb. A páros madár gyakori a szerelmi ajándékokon, elvétve előfordul menyasszonyi ládán, nászajándékba készült tárgyon is, az ifjú párt jelképezve.
A magányosan mutatott madár többnyire virágos ágat tart a csőrében, az ilyen madár is főként ajándéktárgyakra jellemző. Az oldalnézetben álló madárfigura egyrészt a madáralakban elképzelt emberi lélek korai, ókori megjelenítésére vezethető vissza. A madárábrázolások Európában való elterjedésének fontos állomása az ókeresztény művészet, ahol a galambként értelmezett, oldalnézetes, álló madárral a jó lelket jelképezték."


2011. október 26., szerda

Más stílusban

Mára befejezem a képeslapokat.



Még mindig papírral szöszmötölünk

Már Rékám is csatlakozott a csapathoz.
 Ezeket a képeslapokat vele készítettem. 
  Hagytam ám , hogy az ő világa is érvényesüljön.

Madarasokkal pedig nem tudok betelni. :)))

2011. szeptember 8., csütörtök

Képeslapok


Ma festettem és ragasztottam három képeslapot. Olyan öröm volt. :)))