A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ildafotó. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ildafotó. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. március 16., szombat

2012. augusztus 13., hétfő

Arcok üzenete



Fotókat a hajdúnánási piacon készítettem. :)))

2012. január 29., vasárnap

Elcsípett pillanatok

Régi tárgyak vonzásában

2012. január 24., kedd

Fotóból képeslap

Néhány fotómból képeslapot készítettem.
Nekem nagyon tetszik, mert matt felületre nyomtattam, ettől olyan művészi hatást sikerült elérnem.
/én így látom, de lehet, hogy nem így van/
 Mára már tényleg befejezem, mert még a végén teljesen elvarázsolódok. :)))




2012. január 21., szombat

Elcsípett pillanatok

21. nap  A fény beköltözött az erdőbe

2012. január 18., szerda

2012. január 17., kedd

Alku

                          
                                                                                            előadja: Rudolf Péter


"Volt idő, mikor a költők a "kedvesben" többnyire a jövendő hitvest látták. Ezeket a verseket, leveleket bizonyos szemérem hatja át, de kiderül, a szavakba nem önthető vágyak és szenvedélyek sokkal fontosabb féltésről beszélnek, mint a démonokat, bukott nőket, züllésbe taszított lányokat ábrázoló kortárs verseink. Itt a nő menyasszony vagy feleség, s nem szerelmi partner, nem élettárs, nem ellenfél. Érdekes, hogy így nem szenvedést okoz, hanem megnyugvást. Ennyi az alku. De úgy tűnik, először magunkkal kell megalkudnunk..."



Így is lehet.....


„Nagy kincs a házastársak között az igaz szerelem és a lekötelezettség. Ebben maradok én kegyelmednek igaz hitestársa!” (1691 február)  Zrínyi Ilona

2012. január 16., hétfő

2012. január 7., szombat

Új játékszerem van.......

Új lehetőségek, új képeslapok, új borítékok, új dobozok.......mind kell nekem...:)))



                                                            7. nap          Elcsípett pillanatok

2012. január 5., csütörtök

Elcsípett pillanatok

5. nap
Ma valami finomra vágytam. :)))


2011. január 14., péntek

Összetartozás






Felnőttek a tőkés récék a Meseterápia Központ udvarán.

Még mindig nagyon összetartóak........mindenhova együtt totyognak, érződik rajtuk az összetartozás.

Mi emberek is  tanulhatnánk tőlük.:)))

2011. január 9., vasárnap

Égi kapu



Ebben a gyönyörű napsütéses időben  sétálni mentünk. Szerencsénk van, mert néhány lépésre lakunk az erdőtől.
Bendegúz figyelmeztetett, hogy az ÉGI KAPUT feltétlenül fényképezzem le.
Hirtelen keresgélni kezdtem, és segítségével fel is fedeztem.
Szeretem, hogy a gyerekek olyan tisztán látnak.

még egy fotó ellenfényben



2010. szeptember 13., hétfő

Lembas leveles tündelánc

Ezt a gyönyörűséget Zazie készítette.........és a gondolatok is tőle származnak:

A lembas egyébként a kenyér, amit Galadriel tünde a hobbitoknak ad útravalóul, ez tartja életben őket a hosszú úton, de csak akkor fogyasztható sokáig, ha ebben a levélben tárolják. Szóval varázserővel bíró dolog.