Elkezdődött a nyári táborozások időszaka. Ez az jelenti számomra, hogy rengeteg kézműves foglalkozást kell tartanom. Ez jó!!!! :))) Tegnap például gyertyát mártottunk.A gyerekek nagy-nagy türelemmel végzik ezt a tevékenységet, s még
az eleven, mozgékony fiúk is angyalokká változnak.
Ti szeretitek a gyertyamártást??????
Néhány mívesebb gyertyamártó edény.
Reggeli gondolat:
"Tégy valamit annak érdekében, hogy újra megteljen az életed fantáziával. A fejünk fölött itt az égbolt, amelyet az emberiség évezredes megfigyelések során már annyiféleképpen magyarázott. De most felejts el mindent, amit a csillagokról tanultál, és újra angyalokká változnak, vagy gyermekekké, vagy bármivé, amiben éppen kedved van hinni. Ettől még nem leszel buta, hiszen ez csak egy játék, de gazdagabbá teheted az életed."
/ Paulo
Coelho/