A következő címkéjű bejegyzések mutatása: tábor. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: tábor. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. június 19., péntek

Napbaba

Tegnap elmesélték a gyerekek, hogy szombaton kirándulni mennek Zirce. Kicsit szomorúak voltak, mert esőt jósoltak erre a napra. Úgy szerettem volna megvigasztalni őket, ezért az az ötletem támadt, hogy ma napbabát fogunk készíteni. Szerintem ez egy kultikus baba.
Kértem, majd tegyék az ablakukba.
Nagyon várom, hogy holnap milyen lesz az időjárás!!!!!

Ezek az elkészült naptündérek. Elárulom Nektek, hogy ez az én kedvenc népi játékom!!! :)))Olyan szépek!!!! Ugye???