Ma nagyon kevés időm volt a fotózásra.
Talán 10 percet tudtam kattintani.
Az állványt sem állítottam fel, és mégis lett egy kedvenc képem.
Ő a kis kedvencem........ a szeme, a helyes feje, mindene. :)))

(Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet)
A kakukk áprilisban tér vissza Afrikának az Egyenlítőtől délre fekvő vidékéről. Nagyon boldog voltam reggel, amikor újra hallottam a kakukk hangját. Melegség öntötte el a szívemet. De jó, hogy újra itt vannak, visszajöttek!!!