A következő címkéjű bejegyzések mutatása: barátcinege. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: barátcinege. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. december 30., csütörtök

Madarak újra

Ma nagyon kevés időm volt a fotózásra. 
Talán 10 percet tudtam kattintani.
Az állványt sem állítottam fel, és mégis lett egy kedvenc képem.







Ő a kis  kedvencem........ a szeme, a helyes feje, mindene. :)))