A következő címkéjű bejegyzések mutatása: angyalok. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: angyalok. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. október 4., kedd

Nálam már kezdődik....

.....a karácsonyi megrendelések elkészítése.
Újra angyalokkal töltöm a legtöbb időt. :)))

2010. december 12., vasárnap

Harmadik vasárnap angyala

Fehéren ragyogó

Advent harmadik vasárnapján egy fehéren ragyogó angyal jön le a Földre. Jobb kezében egy fénysugarat tart, amelynek csodálatos ereje van. Odamegy mindenkihez, akinek tiszta szeretet lakozik a szívében, és megérinti a fénysugarával. Azután ez a fény ragyogni kezd az emberek szemében, és elér a kezükhöz, lábukhoz, egész testükhöz. Így, még aki a legszegényebb, legszerencsétlenebb az emberek között, az is átalakul, és hasonlítani kezd az angyalokhoz, feltéve, hogy tiszta szeretet lakozik a szívében. Ezt a fényt azonban nem láthatja minden ember. Csak az angyalok látják, és azok, akiknek szintén ott van a szemében ez a fény. Csak ha ott van a szemünkben ez a fény, akkor mehetünk el a karácsonyi gyermekhez, a megváltóhoz és láthatjuk meg őt.
                                                                                           Rachel Betts nyomán

Harmadik vasárnap megjelennek az állatok........  az istálló is a helyére kerül.

2010. december 10., péntek

Mini angyalok



Ugye egyszer karácsony lesz?

2010. december 1., szerda

Citromból angyalka

Ő afrikai citromos, vadliliom szárnyakkal.
Ő mandarinos.:)))
Most biztosan jókat gondoltok rólam.........de mit csináljak, mert én most mindenben angyalkát látok. :))))

2010. november 23., kedd

Még mindig angyalok

 



 Közületek már mindenki tudja, hogy az angyalokkal barátságban vagyok, de ez a gombócos..... különösen kedves számomra.
Akik már személyesen találkoztak velem..................azok tudják is, hogy miért. :)))

2010. június 5., szombat

Sámli

Már régóta szerettem volna egy olyan sámlit, ahol a gyerekekkel egymás szemét látjuk.
Nekik nem kell felnézni rám, s én egy magasságban vagyok velük.
Most teljesült az álmom, mert Kati barátnémék elkészítették az én sámlim.:)))

Titkos fiókja is van ám!!!! Ott laknak a sámli angyalai. :)))
Míg megnövök
Engem ne emeljen a magasba senki,
ha nem tud addig tartani,
míg tényleg megnövök.
Guggoljon ide mellém,
ki nem csak hallani,
de érteni akar,
hogy közel legyen a szívdobogásunk.
Birtalan Ferenc 

2009. december 21., hétfő

2009. november 18., szerda

Szárnyas angyalok


Amit az ember magára hagy, amivel nem törődik, az bekoszolódik... Ez a lelkünkkel is így van. És a kosz a koszt vonzza. Sötét gondolat a sötétséget, félelem a félelmet, hiúság a hiúságot, önzés az elvakultságot és a halált. Amire hangolod magad, azt fogadod magadba. Annak leszel médiuma, eszköze, tettestársa és megvalósítója. Ez a törvény a láthatatlan világra is vonatkozik. Jó pillanatainkban angyalok vannak körülöttünk. Ha nem is látjuk, de érezzük őket.

Müller Péter


Elég, ha az ember elhiszi, hogy léteznek angyalok, elég, ha szüksége van rá. És akkor megmutatkoznak, és ragyognak, mint a hajnal első fényei.

Paulo Coelho

Nagyon szép, TEREMTŐ napot kívánok!

2009. október 31., szombat

Angyal


Ti már biztosan nagyon unjátok a csuhébabáim, de nekem megunhatatlan.
Mindig valami új, mindig valami más!!!

Kopogtató


2009. október 19., hétfő

Diólevéllel

Már megint festegettem!!!!

Íme felhasználva:





Gyönyörű, külső-belső napsütéses napot kívánok mindannyiótoknak!!!


2009. október 13., kedd

Lótusz

Az örök szépség és tisztaság jelképe: a lótusz

Az én megfogalmazásomban:
Mi a véleményetek arról, hogy egy keleti jelképet egyesítek a magyar néphagyománnyal?

2009. október 6., kedd

2009. október 5., hétfő

Korai készülődés

Nem őrültem ám meg, hogy októberben karácsonyozom. :)))
Már folyamatosan vannak megrendeléseim az ünnepre.
A tanácsotokat szeretném kérni!!!!
Mi a véleményetek a vesszőből készült gömbökről?
Mennyire harmonizálnak az angyalkákkal?

2009. október 2., péntek

Érdekes hasonlóság

Ezeknek a kicsinyke angyaloknak olyan érdekes formájú szoknyája van.
Vagy csak azért kedvelem, mert az én széles........../csípőmre / hasonlít.
Azért aranyosak!!!!Nem????

2009. szeptember 23., szerda

Még Angyalok

Köszönöm a Teremtőnek, hogy a TERMÉSZET CSODÁI között élhetem a mindennapjaim!

2009. szeptember 22., kedd

Vadliliom


Nagyon szeretem ezt a különleges formájú termést.
Szeretettel ajánlom azoknak, akik a teljesen natúr csuhés változatot szeretik.

2009. szeptember 13., vasárnap

Festettem

Mit művelek!!!! Képzeljétek, hogy megint festettem. Ezúttal gyümölcsteával.
Íme felhasználva