A következő címkéjű bejegyzések mutatása: angyalok. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: angyalok. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. október 10., hétfő
2011. október 4., kedd
2010. december 12., vasárnap
Harmadik vasárnap angyala
Fehéren ragyogó
Advent harmadik vasárnapján egy fehéren ragyogó angyal jön le a Földre. Jobb kezében egy fénysugarat tart, amelynek csodálatos ereje van. Odamegy mindenkihez, akinek tiszta szeretet lakozik a szívében, és megérinti a fénysugarával. Azután ez a fény ragyogni kezd az emberek szemében, és elér a kezükhöz, lábukhoz, egész testükhöz. Így, még aki a legszegényebb, legszerencsétlenebb az emberek között, az is átalakul, és hasonlítani kezd az angyalokhoz, feltéve, hogy tiszta szeretet lakozik a szívében. Ezt a fényt azonban nem láthatja minden ember. Csak az angyalok látják, és azok, akiknek szintén ott van a szemében ez a fény. Csak ha ott van a szemünkben ez a fény, akkor mehetünk el a karácsonyi gyermekhez, a megváltóhoz és láthatjuk meg őt.
Rachel Betts nyomán
Harmadik vasárnap megjelennek az állatok........ az istálló is a helyére kerül.
2010. december 10., péntek
2010. december 1., szerda
Citromból angyalka
Ő afrikai citromos, vadliliom szárnyakkal.
Ő mandarinos.:)))
Most biztosan jókat gondoltok rólam.........de mit csináljak, mert én most mindenben angyalkát látok. :))))
Most biztosan jókat gondoltok rólam.........de mit csináljak, mert én most mindenben angyalkát látok. :))))
2010. november 23., kedd
Még mindig angyalok
Közületek már mindenki tudja, hogy az angyalokkal barátságban vagyok, de ez a gombócos..... különösen kedves számomra.
Akik már személyesen találkoztak velem..................azok tudják is, hogy miért. :)))
2010. június 5., szombat
Sámli
Már régóta szerettem volna egy olyan sámlit, ahol a gyerekekkel egymás szemét látjuk.
Nekik nem kell felnézni rám, s én egy magasságban vagyok velük.
Most teljesült az álmom, mert Kati barátnémék elkészítették az én sámlim.:)))
Titkos fiókja is van ám!!!! Ott laknak a sámli angyalai. :)))
Míg megnövök
Engem ne emeljen a magasba senki,
ha nem tud addig tartani,
míg tényleg megnövök.
Guggoljon ide mellém,
ki nem csak hallani,
de érteni akar,
hogy közel legyen a szívdobogásunk.
Engem ne emeljen a magasba senki,
ha nem tud addig tartani,
míg tényleg megnövök.
Guggoljon ide mellém,
ki nem csak hallani,
de érteni akar,
hogy közel legyen a szívdobogásunk.
Birtalan Ferenc
2009. december 21., hétfő
2009. november 19., csütörtök
2009. november 18., szerda
Szárnyas angyalok

Amit az ember magára hagy, amivel nem törődik, az bekoszolódik... Ez a lelkünkkel is így van. És a kosz a koszt vonzza. Sötét gondolat a sötétséget, félelem a félelmet, hiúság a hiúságot, önzés az elvakultságot és a halált. Amire hangolod magad, azt fogadod magadba. Annak leszel médiuma, eszköze, tettestársa és megvalósítója. Ez a törvény a láthatatlan világra is vonatkozik. Jó pillanatainkban angyalok vannak körülöttünk. Ha nem is látjuk, de érezzük őket.
Müller Péter
2009. október 31., szombat
2009. október 19., hétfő
2009. október 13., kedd
2009. október 6., kedd
2009. október 5., hétfő
Korai készülődés
Már folyamatosan vannak megrendeléseim az ünnepre.
A tanácsotokat szeretném kérni!!!!
Mi a véleményetek a vesszőből készült gömbökről?
Mennyire harmonizálnak az angyalkákkal?
2009. október 2., péntek
Érdekes hasonlóság
Vagy csak azért kedvelem, mert az én széles........../csípőmre / hasonlít.
Azért aranyosak!!!!Nem????
2009. szeptember 23., szerda
2009. szeptember 22., kedd
Vadliliom
2009. szeptember 13., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



























