A következő címkéjű bejegyzések mutatása: emlékezés. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: emlékezés. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. november 1., hétfő

Az emlékezésről........és őszi képek

Bajához erős érzelmi szálak fűznek,mert itt születtem, itt élnek rokonaim.......és itt őrizzük elhunytaink emlékét.
Minden évben megnyugtat az a tény, ha elhelyezhetjük szelíden hunyorgó mécseseinket a temetőben.


"valahol, az alkonyon túl

hova annyi fénylő csillag hullt
valahol az álmon is túl
már a harag is a múltba simult
és távol a vonzástól még nyílik másik távlat
az a hely, mit nem hagy el a fény
soha nem üzen a földi világnak
s az elégett mécsesek körbe kigyúlnak
és összesimulnak az évek
ó régen várnak ránk, az örökre szépek
új ország vár vissza sose enged már"




Az örök szerelem lakatjai.
Baján is van egy hely, ahol a szerelemesek lakatot helyeznek el ........az örök szerelem reményében.
Milyen szép is ez. :)))

Isten veled Baja!

2009. december 21., hétfő