A következő címkéjű bejegyzések mutatása: népművészet érzések csuhéban. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: népművészet érzések csuhéban. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. október 17., hétfő

Egyszerű fonás



A peddignádat bátran ajánlom nektek fonáshoz, mert nagyon könnyű vele dolgozni. Még azoknak is sikerélményük lesz, akik a vesszővel nehezen boldogulnak.
Kosárfonó kézműves csomagot is lehet vásárolni, melynek elkészítése végtelenül egyszerű.A jó leírás sokat segít ebben.Én nagyon szeretem ezt az alapanyagot, mert 10 perc áztatás után már dolgozhatunk is vele.
Próbáljátok ki!!!!!!!!!


2011. május 5., csütörtök

Esőleső



Hoztam Nektek egy csuhébabát! 
Nehogy azt gondoljátok, hogy hűtlen lettem az én szerelmetes anyagomhoz. :)))

2010. december 4., szombat

Levélen


" A Fény születésének ünnepe mindig a megváltó gondolat újjáéledését jelképezi. A szüntelen inspirációk sorozatában e rítus mágikus lendítőerői magasabb tudatszférákba röppentenek, ahol fellángolhat a megvilágosodás állapota."

( Szepes Mária)

2010. november 29., hétfő

Gyékényes


A Meskán rendeltek  gyékényes betlehemet is, ezért készítettem néhányat.
Őket is szeretem!!!!! :))))

2010. november 26., péntek

Felezett kókuszdió






Vannak olyan termések, amelyek engem teljesen lenyűgöznek.
Olyan különlegesek, olyan szép formájúak.
Így vagyok a felezett kókuszdióval is......én olyan szépnek látom.
Vajon más is így gondolja????

2010. november 14., vasárnap

Kopogtatók és más is

Sásból készültek ezek a szív formájú kopogtatók.
Nagyon szeretem őket, s nálunk nemcsak az adventi időszak díszei.
Szinte egész évben az ablakra akasztom őket, s az étkezőnk falán is lóg néhány belőlük.



2010. november 3., szerda

Karácsonyi kincsek


Lehet, hogy egy kicsit elveszek mostanában, mert sok-sok karácsonyi kincs készül Norvégiába.



Fellegajtó nyitogató

Örömteli alkotást, szép hetet kívánok Mindannyiótoknak!
Ne feledkezzünk meg az archaikus kapuról! :)))


"Földanya lábam alatt,
Égapa fejem fölött,
Én magam a tengely.."


2010. október 19., kedd

Felhasználva nem is olyan rossz................

.......sőt nekem kifejezetten tetszik a büdöskés festés.:)))


Kint ősz van, bent karácsony............................így élek én mostanában.
Azért néha sajnálom, hogy nem tudom kellően megélni ezt a csodálatos évszakot.


2010. szeptember 8., szerda

Hortenziás tündér

Lehet, hogy unjátok, de most ilyenek akarnak kijönni belőlem.


2010. április 21., szerda

Cseresznyevirágzás



Ma még a tiszta szépségről szólnak, holnap már..................... elszállnak.