Van is belőle néhány, bár a mi kertünk nem igazán nekik valók. Én a gazdagságát és a színeit csodálom.. Egy kicsi szirmon a rózsaszínből átmegy a fehérbe, vagy éppen a zöldbe, kékbe. Sok arcát mutatja, és mindegyik szép.
A természet harmóniája olyan örömforrás, mely kevés élménnyel múlható felül. A legigazabb alkotás. Érdekes, mert nem enged betelni titkaival. Izgató, mert örökös kutatásra, felfedezésre sarkall. Vonzó, mert mindig új arcát mutatja, s minden részlete szép. Békességet sugárzó, mert otthonnak érezhetjük ha megtanuljuk végre otthonunkként tisztelni!