A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kert. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kert. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. július 10., vasárnap

Hétvégi program


 Azután megjöttek ők is. :)))

A hétvégén sehová sem tudtunk menni, mert a cicákat és a kutyusunkat szoktattuk össze.:)))


2011. június 4., szombat

Jurta


Újra áll a jurtánk!!!!!!

2010. december 3., péntek

Térdig érő hóban.....


.......öröm az élet. 
Igazi karácsonyi hangulat van a Bakonyban. Közlekedni ugyan nem lehet, de még jó, hogy hétvége következik. :)))
Ui.: Rékám szerint nem lehet semmit csinálni. Nem is igaz, mert hógolyózni, szánkózni, eszeveszetten rohangálni a hóban.......azt lehet.

2010. november 27., szombat

Gyorsan, gyorsan, mielőtt elolvad...

Bakonyi hójelentés..............









Érezzétek jól magatokat a hétvégén!
Mosollyal:Ilda

2010. szeptember 5., vasárnap

Hortenzia

                 A hortenzia az egyik kedvenc virágom.
Van is belőle néhány, bár a mi kertünk nem igazán nekik valók. Én a gazdagságát és a színeit csodálom.. Egy kicsi szirmon a rózsaszínből átmegy a fehérbe, vagy éppen a zöldbe, kékbe. Sok arcát mutatja, és mindegyik szép.

2010. július 20., kedd

Ma

batikoltunk,

/5 pólót/,


sütöttünk,főztünk,


virágot kaptam ajándékba,


virágokban gyönyörködtünk.

Kell ennél több egy napra????

2010. július 12., hétfő

" Elcsípett" mókus

Végre szerencsém volt, mert "elcsíptem" ezt a mókust a kerítésünkön.
 Megmondja nekem valaki, hogy ilyenkor miért nem a megfelelő objektív van a gépemen?
Ui.: Misi mókus is lakik ám nálunk! :)

2010. június 20., vasárnap

Képes beszámoló

Most ilyen az erdő nálunk



Erdei csendélet


Ilyen a kertünk.................... eső után.







2010. január 31., vasárnap

Örömködés

Mi még mindig örömködünk!!! :)))
Igaz, hogy tegnap hógolyózás közben elhajítottam a gyűrűm, de ha már el kellett vesznie, mégis romantikus formában történt.
Ui.: tavaly ugyanígy jártam, csak szerencsére tavasszal a férjem megtalálta



2010. január 30., szombat

Milyen szép!!!!

Tél!!!!! Mégis gyönyörű vagy!!!




2009. augusztus 30., vasárnap

2009. május 21., csütörtök

Bazsarózsás este

" A kert, a virágok az elveszett PARADICSOM legutolsó maradványa."

Bodzaillatú reggel a kertünkben


2009. április 15., szerda

Újjászületés





A természet harmóniája olyan örömforrás, mely kevés élménnyel múlható felül. A legigazabb alkotás. Érdekes, mert nem enged betelni titkaival. Izgató, mert örökös kutatásra, felfedezésre sarkall. Vonzó, mert mindig új arcát mutatja, s minden részlete szép. Békességet sugárzó, mert otthonnak érezhetjük ha megtanuljuk végre otthonunkként tisztelni!