A következő címkéjű bejegyzések mutatása: virágok. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: virágok. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. június 21., vasárnap

2009. május 28., csütörtök

Gyűszűvirág

Egy ideje rájöttem, hogy virágmániás vagyok!!!!
Az előbb kimentem a kertünkbe, s képzeljétek, hogy mosolyogtak rám a gyűszűvirágok.
Már megint elcsábultam, s fényképezésbe kezdtem.
Kérem, hogy akit idegesít a sok virág fényképe, most csukja be a szemét.
A többiek pedig nyugodtan élvezzék a virágok mosolyát. :)))

2009. május 21., csütörtök

Bazsarózsás este

" A kert, a virágok az elveszett PARADICSOM legutolsó maradványa."

2009. május 15., péntek

Pipacs

SZÉP HÉTVÉGÉT MINDANNYIÓTOKNAK!!!

2009. május 12., kedd

Íriszek


Gyermekkoromban útszéli virágnak tekintettem az íriszeket. Valahogy úgy éltem meg, hogy rengeteg található belőle az árkok partján. Puritánnak, szerénynek láttam.
Ahogy az idő haladt, ezek az egyszerű virágok nemesedni kezdtek a szememben.
Ma a tökéletességet látom bennük.
Én balga kislányka, hogy miket nem gondoltam!!!!

2009. április 19., vasárnap

Tavaszi zsongás

Mosolygó virágok

Szomszédoltunk