A következő címkéjű bejegyzések mutatása: virágok. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: virágok. Összes bejegyzés megjelenítése
2009. június 21., vasárnap
2009. május 28., csütörtök
Gyűszűvirág
Az előbb kimentem a kertünkbe, s képzeljétek, hogy mosolyogtak rám a gyűszűvirágok.
Már megint elcsábultam, s fényképezésbe kezdtem.
Kérem, hogy akit idegesít a sok virág fényképe, most csukja be a szemét.
A többiek pedig nyugodtan élvezzék a virágok mosolyát. :)))
2009. május 21., csütörtök
2009. május 15., péntek
2009. május 12., kedd
Íriszek

Gyermekkoromban útszéli virágnak tekintettem az íriszeket. Valahogy úgy éltem meg, hogy rengeteg található belőle az árkok partján. Puritánnak, szerénynek láttam.
Ahogy az idő haladt, ezek az egyszerű virágok nemesedni kezdtek a szememben.
Ma a tökéletességet látom bennük.
Én balga kislányka, hogy miket nem gondoltam!!!!
2009. április 19., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





