Tegnap ünnep volt nálunk, mert két vendégem is volt a blogvilágból. Antal Andi és Kriszta látogatott meg.
Már régóta éreztük, hogy nekünk találkozni kell, mert a rokonlelkek vonzzák egymást.
És ez így is volt.................egy pillanat alatt elszállt a nap.................és azt éreztem, hogy az idők végezetéig is van mondanivalónk.....................harmónia van köztünk.
Képek nincsenek, mert azok bennem élnek......
Ölelésük, Andi és Kriszta mosolya.
Ölelésük, Andi és Kriszta mosolya.
"Több embert ismerek, akinek szárnya van - igenis szárnya. Csak nem szoktak erről beszélni, nem is lenne helyénvaló. Még viselni is csak rejtve szokták, zakó, kabát vagy blúz alatt. "
Ancsel Éva




