A következő címkéjű bejegyzések mutatása: barátság. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: barátság. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. november 17., szerda

Ünnep



Tegnap ünnep volt nálunk, mert két vendégem is volt a blogvilágból. Antal Andi és Kriszta látogatott meg.
Már régóta éreztük, hogy nekünk találkozni kell, mert a rokonlelkek vonzzák egymást.
És ez így is volt.................egy pillanat alatt elszállt a nap.................és  azt éreztem, hogy az idők végezetéig is van mondanivalónk.....................harmónia van köztünk.
Képek nincsenek, mert azok bennem élnek......
Ölelésük, Andi és Kriszta mosolya.

"Több embert ismerek, akinek szárnya van - igenis szárnya. Csak nem szoktak erről beszélni, nem is lenne helyénvaló. Még viselni is csak rejtve szokták, zakó, kabát vagy blúz alatt. "
Ancsel Éva

2010. november 15., hétfő

Várom a holnapot



Holnap nagyon kedves vendégeim lesznek.................már most érzem, hogy ünneplőbe öltözik a szívem.

 "Mindig mondd meg előre, mikor jössz, és én ünneplőbe öltöztetem a szívemet. Tudod, szükség van bizonyos szertartásokra is. Mi az, hogy szertartás? - kérdezte a kis herceg. Az is olyasvalami, amit alaposan elfelejtettek, mondta a róka. Attól lesz egyik nap más, mint a másik."

2009. április 19., vasárnap

Tavaszi zsongás

Mosolygó virágok

Szomszédoltunk