Oldalak
1 nap........1 fotó
Napkapu
A következő címkéjű bejegyzések mutatása:
gyerekeink
.
Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása:
gyerekeink
.
Összes bejegyzés megjelenítése
2009. május 3., vasárnap
Anyák napja
BOLDOG VAGYOK, HOGY ANYA LEHETEK!!!! :)))
2009. február 1., vasárnap
Angyalkázás
Ilyen a bakonyi tél. Máshol már a tavasz illatát érzik, mi pedig térdig járunk a hóban.
Főzöm a vasárnapi ebédet, s az ablakból nézem, ahogy Réka és Bende angyalkáznak.
Nevetéstől harsog a kertünk. :)))
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)