A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyerekeink. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyerekeink. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. május 3., vasárnap

Anyák napja


BOLDOG VAGYOK, HOGY ANYA LEHETEK!!!! :)))

2009. február 1., vasárnap

Angyalkázás

Ilyen a bakonyi tél. Máshol már a tavasz illatát érzik, mi pedig térdig járunk a hóban.
Főzöm a vasárnapi ebédet, s az ablakból nézem, ahogy Réka és Bende angyalkáznak.
Nevetéstől harsog a kertünk. :)))